Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

'' Hayalden Geleceğe… ''

Cncops Nedir ?

Bilgisayar destekli parça üretiminde farklı bir vizyon ile kurulan Cncops, alışılagelmiş bir yaklaşım dışında  üretim yapmayı hedeflemektedir. Parça üretimi konusunda genelden özele yaklaşımını referans alarak toplumda her bireyin düşüncesini eyleme dökme potansiyelini gözetmektedir. “Hayalden geleceğe” sloganı ile hayal edileni gerçekleştirmek için özveri ve inançla çalışmaktadır.

Cncops Ne yapar ?

Cncops, tüm tedarikçi kuruluşlardan farklı olarak kendi yaptığını değil, sizin yapmak istediğinizi size sunar. Kurmuş olduğu platform sayesinde yapmak istediğiniz çizim, dizayn, ve tasarım türevlerini sizin istediğiniz doğrultusunda gelişmiş makinalar yardımıyla uygulamaya döker.

Cncops İlkeleri

Farklı olmanın zorluğunun bilincinde olarak müşteriler için en önemli ilkeleri pusula olarak kabul eder ve bu ilkelerden ayrılmanın sorumluluğunu üzerinde taşır.

  • Güvenirlik
  • Yaratıcılık
  • Mükemmeliyetçilik
  • Karşılıklı sevgi ve saygı
  • Verimlilik

Her bir ilke için her personeli ile uyum içinde olarak daha iyisi için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, , yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir platform olmakla birlikte bizden sonraki nesillere örnek olacak başarılara imza atmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek uzmanlaştığımız yedek parça üretim sektöründe imza attığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir platform olmak.

 

 


0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın